Quantum Leap, modern versiyonuyla ekrana dönüyor!

Quantum Leap, modern versiyonuyla ekrana dönüyor!
1989-1993 yılları arasında ekrana gelip 5 sezon (97 bölüm) süren bilim kurgu-drama dizisi Quantum Leap, yaklaşık 30 sene sonra ekrana dönüyor..

Diziyi vakti zamanında yayınlayan NBC, modern versiyona gelecek sezon için onay verdiğini duyurdu. Ocak ayında deneme bölümü için onay alan projenin başrolünde Raymond Lee yer alıyor. Kadroda Caitlin Bassett, Ernie Hudson, Mason Alexander Park ve Nanrisa Lee de bulunuyor.

Yeni dizi, Dr. Sam Beckett’ın (Scott Bakula) Quantum Leap hızlandırıcısına adım atıp ortadan kayboluşunun 30 yıl sonrasında, makinenin arkasındaki gizemi ve onu yaratan adamı anlama ümidiyle Quantum Leap projesini yeniden başlatmak için bir araya getirilen dünyaca ünlü bir fizikçi ve inançlı bir adam olarak tanınan Dr. Ben Seong’u ve yeni ekibi konu alıyor.

Dizi, kanal için La Brea'yi de hazırlayan Steven Lilien ve Bryan Wynbrandt tarafından kaleme alınıyor. Universal Television yapımını üstleniyor. Orijinal dizinin başrolleri Scott Bakula ve Dean Stockwell’in yeni dizide görünüp görünmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER