Star Wars evreninin dizilerinden Obi-Wan Kenobi'den yeni bir tanıtım ve poster geldi

Star Wars evreninin dizilerinden Obi-Wan Kenobi'den yeni bir tanıtım ve poster geldi
Star Wars evreninin dizilerinden Obi-Wan Kenobi'den yeni bir tanıtım ve poster geldi. Poster ve tanıtımın Star Wars günü olarak da bilinen 4 Mayıs'ta paylaşılması dikkat çekti.

Ewan McGregor'un başrolünde yer aldığı dizide Hayden Christensen, Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell ve Benny Safdie de rol alıyor. Sezon 6 bölüm sürecek ve Disney+'ta yayınlanacak olan dizi 27 Mayıs'ta çift bölümle başlayacak.

Dizi, üçüncü film Revenge of the Sith’in 10 yıl sonrasında geçecek. Film, Anakin Skywalker’ın karanlık tarafa geçip kötü Sith Lordu Darth Vader’a dönüşüyle öne çıkıyor. Hayden Christensen, dizide bir kez daha Anakin Skywalker'a hayat verecek. Luke’un üvey amcası Owen Lars karakterini canlandıran Joel Edgerton ve eşi Beru Lars’ı canladıran Bonnie Piesse de karakterlerini yeniden oynayacaklar. 

The Mandalorian’da iki bölüm yönetmenlik yapan Deborah Chow, dizide yürütücü yapımcı ve yönetmen olarak yer aldı. Hossein Amini (McMafia) ve Joby Harold (John Wick 3) ise senaryoyu da kaleme aldı.

Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER