Netflix, Fince ilk dizisini duyurdu: Dance Brothers

Netflix, Fince ilk dizisini duyurdu: Dance Brothers
Netflix, Finlandiya yapımı ilk dizisini duyurdu.

Çekimlerine Helsinki'de devam edilen Fince dizinin başrollerinde Samuel Kujala (“Lakeside Murders”) ve Roderick Kabanga’nın (“Gravedigger and the Random People”) yer aldığı dizide Jeanine Muyima, Fanni Noroila, Lauri Lohi, Eeva Eloranta ve Cristal Snow da yer alıyor.

Profesyonel dansçı olarak geçimlerini sağlamak için uğraşan iki kardeş Roni (Kabanga) ve Sakari’yi (Kujala) konu alıyor. Dans hayallerini finanse etmek için barınma ve eğitim alanı da sağlayan kendi kulüplerini kurmaya karar verirler. Eşsiz kulüpleri ve etkileyici dans rutinleri onlara hızla ün kazandırır. Ancak kısa süre sonra sanatsal tutkuları ve kişisel ilişkileri ticari taleplerle çatışır ve ve kardeşlerin birbirlerine olan sevgileri sınanır.

Max Malka'nın (Endemol Shine Finlandiya) yaratıcısı olduğu dizinin senaryosunda kendisine Reeta Ruotsalainen (“Arctic Circle”) eşlik etti. 10 bölümlük sezonu Taito Kawata yönetiyor. Netflix ve Finlandiya devlet televizyonu YLE ortak yapımı olan genç yetişkin draması, 2023’te ilk önce Netflix’te, daha sonra YLE’de yayınlanacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER