Justin Bartha, National Treasure'ın dizisinde de rol alacak

Justin Bartha, National Treasure'ın dizisinde de rol alacak
National Treasure film serisinin dizi uyarlamasının kadro hazırlıkları devam ediyor.

We Need to Do Something filmiyle bilinen Lisette Alexis'in başrolünü üstleneceği diziye filmlerde Riley Poole karakterini canlandıran Justin Bartha (The Hangover, The Good Fight) da katıldı. Oscar ödüllü oyuncu Catherine Zeta-Jones'in yanı sıra Zuri Reed, Jordan Rodrigues, Antonio Cipriano, Jake Austin Walker ve Lyndon Smith'in de kadrosunda yer aldığı yeni dizinin çekimleri Louisiana'da devam ediyor. Poole'un hikayeye nasıl dahil olacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Nicolas Cage'in başrolünde yer aldığı serinin dizi versiyonu Disney+'ta ekrana gelecek. Bulmacalara karşı doğal bir yeteneği olan, zeki ve yetenekli Jess, hem ailesinin geçmişiyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmak hem de kayıp bir hazineyi bulmak için pek çok maceraya katılacak.

Disney Branded Television ve ABC Signature yeni dizinin yapımını üstlendi. Cormac ve Marianne Wibberly pilot bölümünü yazdı. Öte yandan Jerry Bruckheimer'ın yapımcılığında 3. film için hazırlıklar uzun zamandır devam ediyor. Ancak kadrosu ve detayları henüz belli olmayan filmin muhtemelen çekilmeyeceği düşünülüyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER