The Crown'a prequel dizi gelebilir

The Crown'a prequel dizi gelebilir
Netflix, The Crown dizisi için "prequel" getirebilir.

5. sezonuyla yıl bitmeden ekrana dönecek olan kraliyet dramasının kronolojik olarak öncesinde geçecek olayları anlatacak yeni bir dizi için görüşmelerin başladığı öğrenildi. Olası yeni dizinin hangi tarihsel dönemi anlatacağı belli olmasa da 2. Dünya Savaşı öncesi bir zamanda ya da Kraliçe Victoria'nın son dönemlerinde geçebilir.

Peter Morgan'ın hazırladığı, Left Bank'in yapımcısı olduğu The Crown, 6. sezonuyla final yaparak ekrana veda edecek. Kadrosunu bir kez daha yenileyen dizide Imelda Staunton ve Lesley Manville, Kraliçe Elizabeth'i ve Prenses Margaret'ı canlandıracaklar. Jonathan Pryce, Kraliçe Elizabeth'in eşi Prens Philip'e hayat verecek. Elizabeth Debicki ise dördüncü sezonda Diana Spencer olarak yer alan Emma Corrin'den karakteri devraldı.

Thatcher'ın istifa etmesinin ardından Muhafazakar Parti'nin başına geçen ve Başbakan olan John Major'ı Jonny Lee Miller canlandıracak. Prenses Diana'nın sevgilisi olarak bilinen ve aynı kazada vefat eden Dodi Al Fayed'e ise Khalid Abdalla hayat verecek. 4. sezonunu 1990 yılıyla tamamlayan The Crown'ın gelecek sezonu kaldığı yerden devam edecek ve Prens Charles ile Leydi Diana'nın sorunlu evliliğini de anlatacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER