TÜRSAK Genç Gönüllüler Birimi'nin üçüncü dönem başvuruları başladı!

TÜRSAK Genç Gönüllüler Birimi'nin üçüncü dönem başvuruları başladı!
Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Sanat Vakfı (TÜRSAK) tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen Genç Gönüllüler Birimi, üçüncü dönem başvurularını almaya başladı. Sinema sanatını seven ve katkıda bulunmak, TÜRSAK Vakfı’nın düzenleyeceği etkinlikler ve festivallerde yer almak, atölyelere katılmak ve kendisi de atölye düzenlemek isteyen, gönüllü çalışmalara hevesli sanatçıları bir araya getirme amacıyla kurulan Türsak Genç Gönüller Biriminin üçüncü dönem başvuruları tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek.

TÜRSAK Genç Gönüllüler Birimi, vakfın 2022 yılında sinema alanında gerçekleştireceği projelerde gönüllü olarak yer almak isteyen sanat severleri bir araya getirmeyi, onlar ile etkinlikler, buluşmalar ve atölyeler düzenlemeyi, projeler üretmeyi, film festivallerinde yer almalarını sağlamayı hedeflemektedir.
 
Türsak Gönüllüler Birimi ile ulusal ve uluslararası alanda birçok gönüllü bir araya getirilerek geniş bir iletişim ağı yaratılması için çalışmalar da yürütmektedir.
 
Türsak Genç Gönüllüler biriminin bu heyecan dolu ve ücretsiz çalışmalarına katılmak ve detaylı bilgi almak için www.geleceginsinemasi.com adresinden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER