Samantha Morton, Tales of the Walking Dead'de de rol alacak

Samantha Morton, Tales of the Walking Dead'de de rol alacak
Samantha Morton, The Walking Dead dünyasına dönüyor. Oyuncunun uzantı dizi Tales of the Walking Dead'de de rol alacağı açıklandı.

AMC'de bu yaz ekrana gelecek antoloji dramanın her bölümü yeni ve eski karakterlerin yer aldığı tekil bir hikayeyi konu alacak. Morton da ana dizide hayat verdiği Alpha karakterini bölümlerden birisinde canlandıracak. Ancak karakterin hikayesiyle ilgili henüz bilgi verilmedi. Bölümde kendisine Lauren Glazier de eşlik edecek.

Tales of the Walking Dead'in kadrosunda Terry Crews (Brooklyn Nine-Nine), Parker Posey (Lost in Space), Jillian Bell, Anthony Edwards (ER, Inventing Anna) ve Poppy Liu (Hacks) da yer alıyor. Ekim 2020'de onay alan diziyi The Walking Dead ve diğer uzantı Fear the Walking Dead'de görev alan Channing Powell kaleme alıyor.

Öte yandan ana dizi The Walking Dead, 11. ve son sezonun yayınına devam ediyor. Dizi, bu pazar günü yayınlanacak bölümle ikinci kısmı tamamlayacak. Son bölümün çekimini kısa bir süre önce tamamlayan The Walking Dead, 8 bölümlük son kısımla bu yaz yeniden ekranda olacak. Fear the Walking Dead ise 17 Nisan'da 7. sezonunun ikinci kısmına başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER