Uçak Kazası Raporu yeni sezonuyla National Geographic ekranlarında başlıyor!

Uçak Kazası Raporu yeni sezonuyla National Geographic ekranlarında başlıyor!
İkonik belgesel serisi “Uçak Kazası Raporu” yeni sezonuyla 4 Nisan Pazartesi akşamı saat 22.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.
 
Her uçak kazasından sonra havacılık sektöründeki güvenlik önlemlerinin bir kat daha arttığı bir gerçek. Yaşanan her kazadan ders çıkarıp kendisini bir adım daha geliştiren havacılık endüstrisi, günümüzde hala en güvenli ulaşım şekli olmaya devam ediyor.
 
“Uçak Kazası Raporu”, havacılık tarihinde iz bırakmış sansasyonel uçak kazalarının perde arkasını inceleyerek, uçuş esnasında neyin ters gitmiş olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Kokpit kayıtları, kaza raporları ve görgü tanıklarının ifadelerinden yararlanan National Geographic’in efsane belgesel serisi “Uçak Kazası Raporu”, gelişmiş bilgisayar grafikleri ve gerçekçi canlandırmalarla, sizleri evlerinizden alıp yaşanmış kazaların atmosferine doğru gizemli bir yolculuğa çıkartacak.
 
Kazaların sır perdelerini aralayan, arkalarında yatan nedenleri ve hiç görülmemiş kayıtları ortaya çıkartan belgesel serisi, 21. sezonuyla, havacılık tarihinin efsanevi felaketlerini araştırarak kara kutularda saklı kalmış gizemlere ışık tutmaya devam ediyor.
 
“Uçak Kazası Raporu” yeni sezonunun ilk bölümüyle 4 Nisan Pazartesi akşamı saat 22.00’de National Geographic’te!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER