Andrew Garfield ve Daisy Edgar-Jones'lu Under the Banner of Heaven 28 Nisan'da başlıyor

Andrew Garfield ve Daisy Edgar-Jones'lu Under the Banner of Heaven 28 Nisan'da başlıyor
Andrew Garfield ve Daisy Edgar-Jones'un başrolünde yer aldığı yeni dizi Under the Banner of Heaven'ın yayın tarihi belli oldu. Dizi, 28 Nisan'da başlıyor. 

ABD'nin kablolu kanallarından FX'te ekrana gelecek dizi, Jon Krakauer’in 2003 yılında yayımlanan aynı adlı kitabından uyarlandı. Mini diziyi Oscar ödüllü Dustin Lance Black (Milk) hazırladı, David Mackenzie (Hell or High Water) bölümleri yönetti. Imagine Television, Aggregate Films ve FX Productions ise yapımını üstlendi.

Under the Banner of Heaven, inancına bağlı bir dedektifin Utah'taki saygın bir ailenin Mormon köktenciliğine ve onların hükümete olan güvensizliğine bağlı gibi duran acımasız bir cinayeti araştırmasıyla inancının test edilişini konu alıyor. Öldürülen genç kadını dizide Edgar-Jones, bahsi geçen karakter Pyre'ı Garifield canlandırıyor.

Warner Bros. şirketi 2011 yılında kitabın haklarını almış; yine Dustin Lance Black’in senaryosu ve Ron Howard’ın yönetmenliğiyle ve Imagine Entertainment’ın yapımcılığıyla film uyarlamasının hazırlanacağı gündeme gelmişti. Ama daha sonra projeden ses çıkmamıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER