Agatha Christie uyarlaması olan Why Didn’t They Ask Evans? dizisi 12 Nisan'da başlıyor

Agatha Christie uyarlaması olan Why Didn’t They Ask Evans? dizisi 12 Nisan'da başlıyor
Agatha Christie uyarlaması Neden Evans'a Sormadılar? (Why Didn’t They Ask Evans?) dizisinin 12 Nisan'da başlayacağı açıklandı ve tanıtım videosu yayınlandı.

Ekim 2019'da duyurulan yeni dizinin başrolünü Hugh Laurie üstlendi. Laurie, mini dizinin senaryosunu da kaleme aldı ve bölümleri yönetti. 3 bölüm sürecek dizide Laurie'nin yanı sıra Will Poulter, Lucy Boynton, Maeve Dermody, Conleth Hill, Daniel Ings, Jonathan Jules, Miles Jupp, Amy Nuttall, Alistair Petrie, Paul Whitehouse, Morwenna Banks ve Joshua James de rol alıyor.

Why Didn’t They Ask Evans?, ITV-BBC ortaklığıyla kurulan dijital platform Britbox'ta yayınlanacak. Dizinin yapımını son dönemde ekrana gelen diğer Agatha Christie dizilerinin yapımını üstlenen Mammoth Screen üstlendi. 1934'te yayımlanan romanın arka kapağındaki tanıtım metni şöyle:

Golf oynarken topu yamaçtan aşağı yuvarlanan Bobby Jones, topunu almak için aşağıya indiğinde kayalıkların arasında ölmek üzere olan bir adamla karşılaşır. Adam, son nefesini vermeden önce gözlerini açıp, “Neden Evans’a sormadılar?” der. Bu sözleri bir türlü aklından çıkaramayan Bobby, arkadaşı Frankie’ yle birlikte esrarı çözmeye kalkışır. Ama hesaba katmadıkları bir şey vardır ölümcül bir tehlike onlarla yüzleşmeyi beklemektedir...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER