Hayaller ve Hayatlar, dokuzuncu ve onuncu bölümleriyle beIN CONNECT’te yayınlandı!

Hayaller ve Hayatlar, dokuzuncu ve onuncu bölümleriyle beIN CONNECT’te yayınlandı!
Yapımını NGM’nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, beIN ORIGINALS dizisi Hayaller ve Hayatlar, dokuzuncu ve onuncu bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!  
 
Güçlü kadın karakterleri, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük beğeni toplayan “Hayaller ve Hayatlar” her hafta yeni bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.
 
Kızlar Meryem’in gizemini çözmeye çalışıyor
 
Dicle; Fırat’ın, Meryem’in öldüğü gece kızı görmeye gittiğini öğrenir ve Fırat ile yüzleşir. Meryem’in intihar etmediğine inanan Güneş, bunu herkese kanıtlamaya kararlıdır. Kızlar, Meryem’in öldürüldüğüne dair ipuçlarının peşine düşer. Bu konuda da Yiğit’ten yardım isterler. Emre ve Setenay son bir kez buluşur.
 
Melike hayal kırıklığı yaşıyor
 
Emre ile gizli gizli görüşmeye başlayan Setenay, anne babasına ve arkadaşlarına yakalanma korkusu içindedir. Dicle, kitapçıda tanıştığı çocuğun heyecanını yaşarken Sergen ile karşılaşınca işler iyice karışır. Güneş, Meryem’in eşyaları arasında anlamlandıramadığı bazı belgeler bulur.  Yiğit ve Melike yemeğe çıkar ancak bu buluşma hiç de Melike’nin hayal ettiği gibi geçmez.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER