Netflix'in yeni dizisi Transatlantic'in kadrosu belli oldu

Netflix'in yeni dizisi Transatlantic'in kadrosu belli oldu
Netflix'in yeni dizisi Transatlantic'in kadrosu belli oldu.

Julie Orringer imzalı The Flight Portfolio'dan uyarlanarak hazırlanan dizi, İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde olacak. Kadroda ise Gillian Jacobs (Community), Gregory Montel (Call My Agent), Anna Winger (Unorthodox), Lucas Englander (The Witcher), Cory Michael Smith (Gotham), Ralph Amoussou (Marianne), Deleila Piasko (Boys Are Us), Amit Rahav (Unorthodox) ve Corey Stoll (Billions) yer alıyor.

Gerçek olaylara dayanan Transatlantic, İkinci Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal eden Nazilerden binlerce mülteciyi kurtaran Acil Durum Kurtarma Ekibi'nin hikayesini anlatacak. Ekibi organize eden Varian Fry ve Mary Jayne Gold, içlerinde sanatçıların ve ünlülerin de olduğu grupla kendilerini bir Fransız villasında bulacak. Burası artistik ve tutkulu bazı ortaklıklara da sahne olacak.

Winger ve Daniel Hedler'ın hazırladığı Transatlantic'in bölümlerini Stéphanie Chuat ve Véronique Reymond yönetiyor. Yapımını Airlift Productions üstleniyor. Çekimler Marsilya'da başladı ve dizi 2023'te ekranda olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER