Gary Oldman'lı Slow Horses dizisi 1 Nisan'da başlıyor!

Gary Oldman'lı Slow Horses dizisi 1 Nisan'da başlıyor!
Başrolünde Oscar ödüllü usta oyuncu Gary Oldman'ın yer aldığı Slow Horses dizisi 1 Nisan'da başlıyor.

Mick Herron’un 2010 yılında yayımlanmaya başlayan roman serisi Slough House'un aynı isimli ilk kitabından uyarlanan dizi, Apple'ın dijital platformu Apple TV+’ta yayınlanacak. Şimdiden ikinci sezon onayı aldığı konuşulan dizinin 12 bölümlük sezonunun iki parça halinde yayınlanması bekleniyor. 

Slough House, İngiliz iç istihbarat teşkilatı MI5’ın en altındaki departmandır. Çeşitli sebeplerden dolayı kariyerleri büyük yara almış ajanları barındıran departmanın başındaki Jackson Lamb (Oldman), vakti zamanında kariyerinin zirvesindeyken benzer şekilde kendisini burada bulmuş zeki bir adam.

Herron'un romanı genç bir adamın kaçırılması, kaçıranların internette canlı yayında kafasını kesecekleri tehdidinde bulunmasını konu alıyor. Ancak mağdurun göründüğü gibi biri olup olmadığı ve kaçıranlarla arasında şüpheli bir bağlantı olup olmadığı gibi soruları soruyor.

Casus draması türündeki projeyi Graham Yost (Justified) hazırlıyor. Will Smith (Veep) ise senaryoyu üstlendi. Dizinin kadrosunda Olivia Cooke, Jonathan Pryce, Kristin Scott Thomas ve Jack Lowden da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER