Tampa’nın Sırları, yeni sezonuyla National Geographic WILD’da!

Tampa’nın Sırları, yeni sezonuyla National Geographic WILD’da!
National Geographic WILD’ın sevilen belgesel serilerinden “Tampa’nın Sırları”nın yeni sezonu 4 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de başlıyor.
 
Siyah ayı yavruları, su samurları, panterler ve denizayıları gibi pek çok egzotik hayvana ev sahipliği yapan Tampa’daki hayvanların yaşamına yer veren “Tampa’nın Sırları” belgesel serisi, yeni sezonuyla National Geographic WILD ekranlarında olmaya devam ediyor.
 
Annesi tarafından terk edildikten sonra hayata adapte olmaya çalışan bir ayı yavrusu, ilk defa mevsimsel alerji yaşayan bir lemur, yeni doğacak yavrularının yumurtadan çıkmalarını umutla bekleyen penguen ebeveynler Rocky ve Thumbelina, kesesinin içinde bebeğini dünyaya getiren dişi koala Ceduna, kahvaltısı ayağına gelen hasta bir kaplumbağa, eğitmenlere cevap vermeyi öğrenen akıllı orangutanlar ve çok daha fazlası “Tampa’nın Sırları” belgesel serisinde izleyicilerle buluşuyor.

“Tampa’nın Sırları” yeni sezonuyla 4 Mart tarihinden itibaren her cuma saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarında olacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER