Nasıl Fenomen Oldum dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Nasıl Fenomen Oldum dizisinin yayın tarihi açıklandı!
Başrolünde yer aldığı yeni beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”da Ala karakterine hayat verecek olan Nilperi Şahinkaya, fenomenliğe uzanan yolculuğunda izleyenleri peşinden sürükleyecek.
 
Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı, dijital içerik platformu beIN CONNECT’in merakla beklenen yepyeni orijinal dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”un yayın tarihi, dizinin yayınlanan ilk fragmanı ile duyuruldu. 
 
Yeni sezonun iddialı projelerinden olan “Nasıl Fenomen Oldum” isimli dijital dizinin ilk görüntüleri izleyenlerden büyük beğeni toplarken, yayın tarihi 17 Mart Perşembe günü olarak açıklandı. 
 
Yeni beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum” izleyenleri; çok zengin bir kız olan Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) ailesinin iflas etmesinin ardından, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yaşantısına ve içinde bir intikam hikayesi barındıran, fenomenliğe uzanan yolculuğuna sürükleyecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER