Dan Stevens, Immigrant dizisinin kadrosuna katıldı

Dan Stevens, Immigrant dizisinin kadrosuna katıldı
Dan Stevens, dijital platformlardan Hulu'da yayınlanacak Immigrant dizisinin kadrosuna katıldı.

Gerçek bir hikayeden esinlenilerek hazırlanan dizide Chippendales'in kurucusu Somen “Steve” Banerjee'nin hikayesi anlatılacak. Kültürel bir fenomen haline gelen Chippendales, erkek striptizcilerin ve dansçıların kendilerine özgü üst vücut kostümleriyle dans ettikleri bir gezici dans grubu olarak biliniyor. Dizide grubun perde arkasındaki çılgın, kara mizaha dayalı ve suçla örülü hikaye anlatılacak.

Bahsi geçen Steve'i Kumail Nanjiani canlandıracak. Stevens ise hilekar ve dedikoducu Paul Snider'a hayat verecek. Paul, Steve ve Los Angeles'daki kulübü sayesinde hayatının fırsatını yakalayacak, beklenmedik ortaklıkları ikonik kulübün doğmasını sağlayacak.

Sezonu 8 bölüm sürecek mini diziyi Robert Siegel kaleme alıyor. 20th Television yapımını üstleniyor. Kadroda Murray Bartlett, Annaleigh Ashford, Quentin Plair, Andrew Rannells, Nicola Peltz de yer alıyor.

Downton Abbey ve Legion dizilerinin yanı sıra yolunda giden sinema kariyeriyle de öne çıkan Dan Stevens, Watergate Skandalı'nı konu alan yeni dizi Gaslit dizisinin kadrosunda yer alıyor. Dizi, 24 Nisan'da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER