Adı Sevgi dizisinin afişi yayınlandı!

Adı Sevgi dizisinin afişi yayınlandı!
Tanıtımlarıyla beğeni toplayan atv’nin yeni dizisi “Adı Sevgi”nin afişi yayınlandı. 

Başrollerini Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş’in paylaştığı “Adı Sevgi”nin yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. “Adı Sevgi”, yakında atv ekranlarına gelecek.

“Adı Sevgi”, hayallerinin ve umutlarının peşinden koşan mesleğine aşık genç bir öğretmenin, kararlılık, sevgi ve fedakarlıkla verdiği amansız mücadeleyi, öğrencilerde, ailelerde ve bütün kasabada yarattığı değişimi anlatıyor.

Yunus Emre Yıldırımer’in başrolü Gizem Güneş ile paylaştığı “Adı Sevgi”nin oyuncu kadrosunda Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü ve Berfu Öngören yer alıyor.

Yapımcılığını Koliba Film Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Sadullah Celen’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme aldı. Müzikleri ise Kalan Müzik Engin Arslan yaptı.

Adı Sevgi, yakında atv’de!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER