Gerçek suç draması Friend of the Family'nin başrolleri belli oldu

Gerçek suç draması Friend of the Family'nin başrolleri belli oldu
NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock, gerçek suç uyarlaması yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu ve başrol oyuncularını açıkladı.

"A Friend of the Family" adlı drama dizisinin kadrosuna Anna Paquin, Jake Lacy, Colin Hanks ve Lio Tipton katıldı. Nick Antosca'nın (The Act) hazırlayacağı dizide Jan Broberg'in aile dostu Robert Berchtold tarafından pek çok kez kaçırılmasının perde arkası anlatılacak.

Broberg ailesi ne kadar ailelerine, inançlarına ve dahil oldukları topluluğa bağlı olsalar da aile "dostu" Robert Berchtold'un zayıf noktalarını ortaya çıkarmaya yönelik sofistike taktiklerine, onları karşıya karşıya getirişlerine ve kızlarını onların aleyhine döndürmesine o kadar da hazırlıklı değildir. 

Paquin, üç kız annesi Mary Ann Broberg'e hayat verecek. Hayatında çoğu şey yolunda olan Mary Ann, uyarı işaretlerini kaçırdığını ve komşuları Robert'a kızı Jan'in etrafındayken fazla güvendiğini geç fark ediyor. Hanks, herkesin en iyi arkadaşı olabilecek, rol modeli bir baba olarak öne çıkan Bob Broberg'i oynayacak. Bob, ailesi Robert'la yakınlaştıkça bir şeylerin yolunda olmadığını anlıyor.

Lacy, bahsi geçen Robert Berchtold'e hayat verecek. Güleryüzlü, etkileyici, Mormon bir eş ve baba olan Robert, öte yandan manipülasyon konusunda usta ve Jan'i kaçırmak için dikkatlice plan yapıyor. Tipton ise Robert'ın eşi Gail Berchtold'u oynayacak. Gail, kocasının duygu durumundaki değişimlerden ya da tuhaf bazı davranışlarından endişelense de nihayetinde onun böyle bir şey yapabileceğine ihtimal vermeyen bir kadın.

Jan Broberg ve Mary Ann Broberg dizide yapımcı olarak yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER