Star Trek, Sonic the Hedgegog, A Quiet Place ve NCIS yeni projelerle genişliyor

Star Trek, Sonic the Hedgegog, A Quiet Place ve NCIS yeni projelerle genişliyor
ViacomCBS haber olup yağdı. Adını Paramount olarak değiştireceğini açıklayan şirket pek çok onay haberinin yanı sıra yeni projeler de açıkladı.

** Star Trek serisinin 4. filmi için görüşmeler yeniden başladı. Matt Shakman'ın (WandaVision) yöneteceği, J.J. Abrams'ın yapımını üstlendiği film için başrol oyuncuları Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, John Cho ve Simon Pegg'le görüşmeler sürüyor. Çekimlerin yıl bitmeden başlaması planlanıyor.

** 8 Nisan 2022'de ikinci filmiyle sinemaya gelmeye hazırlanan Sonic The Hedgehog için 3. film duyuruldu. Ayrıca yeni filmde izleyiciyle buluşacak Knuckles karakterini konu alacak bir dizi de açıklandı. Filmde karakteri seslendiren Idris Elba, oyuncular eşliğinde çekilecek yeni dizide karakteri seslendirmeye devam edecek. Diziyi dijital platform Paramount+ yayınlayacak ve 2023'te başlayacak.

** A Quiet Place serisine 3. film de katılacak.. 2021'de ikinci filmiyle ekrana gelen serinin gelecek filmi 2025 içinde vizyonda olacak. John Krasinski bir kez daha senarist/yönetmen olarak görev alacak. Emily Blunt, Millicent Simmonds ve Noah Jupe ise kadroda yer alacak.

** ABD'nin uzun ömürlü polisiye draması NCIS'in Avustralya versiyonu da duyuruldu. "NCIS: Sydney" adlı uzantının 2023 içinde başlaması planlanıyor. Dizinin yapımını Paramount+ Australia ve Network 10 üstlendi. Ayrıca CBS'ten Paramount+'a transfer olan SEAL Team dizisiyle bağlantılı bir de film hazırlanacak. Paramount+'tan 6. sezon onayı da alan polisiye dramanın başrolünü David Boreanaz üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER