Ayak İşleri dizisi 2. sezonuyla 24 Şubat’ta GAİN’de!

Ayak İşleri dizisi 2. sezonuyla 24 Şubat’ta GAİN’de!
Tecrübeli görev adamı Vedat ve her şeyi sorgulayan politik doğrucu Evren, Sermet Bey’in “aşırı önemli” ayak işleri ve bu kez biraz da kendi hesapları için yeniden yollara dökülüyor! Türlü aksiyon ve kavga gürültü ile kişisel gelişim ve empatinin kol kola olduğu yeni maceralarda rota bu kez İzmir’e doğru çevriliyor. En sevilen GAİN Orijinallerinden “Ayak İşleri”, 2. sezonu ile 24 Şubat’ta “bomba gibi” geliyor.
 
Evren ile Vedat’ın zıt özellikleri, mütevazı kabadayılıkları ve kendilerine has “adalet” anlayışları, Ayak İşlerini dijital dünyanın en sevilen yapımlarından biri haline getirmişti.  Merakla beklenen 2. sezonun yayın tarihi de nihayet belli oldu. 24 Şubat’ta, tecrübeli görev adamı Vedat ile felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, yanında çalıştıkları zengin iş adamı Sermet Bey’in verdiği ufak tefek görevleri yerine getirmek için yeniden yollara dökülüyorlar. Hatta bu kez kendi hesaplarına bazı işlerin de peşine düşüyorlar.
 
Yeni sezonda hikaye İzmir ve çevresinde geçiyor ve ikili adeta aksiyonlara doymuyor. İlk sezondaki olayların ardından huzurla doğaya dönen Vedat, “akışta kalmaya”, iyilik yapıp iyilik bulmaya niyetlense de, Evren’in peşine takılıp yine savaş makinası moduna giriyor. Evren ise bu kez daha motive, daha tecrübeli; işleri tak tak halletmeye bakıyor. Absürt gelişmeler, tezat dolu sohbetler ve geçmişten gelen hesaplaşmalarla yeni sezon izleyiciye bol bol kahkaha vadediyor.
 
Yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu’nun oturduğu Ayak İşleri’nin senaryosunu ise, Özyurtlu ve Volkan Öge bir arada kaleme alıyor.
 
Her hafta iki yeni bölümüyle yayına girecek Ayak İşleri, 24 Şubat’ta 2. sezonuyla yine GAİN’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER