Futuruma bir kez daha ekrana dönüyor!

Futuruma bir kez daha ekrana dönüyor!
Futurama dizisini sevenler için güzel bir haber var.

Variety'nin haberine göre dijital platform Hulu, diziyi ekrana döndürüyor. 20 bölümlük onay alan animasyon bilim kurgu komedi dizisini yine David X. Cohen ve Matt Groening hazırlayacak. Orijinal seslendirme kadrosunda bulunan Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr ve David Herman karakterlerini seslendirmek üzere geri dönecekler. 

Bender'i seslendiren John DiMaggio'nun döneceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Variety, haberinde karakter için yeni bir oyuncu bulunacağını belirtse de para konusunda anlaşamadığı konuşulan DiMaggio ise gelişmeler hakkında bilgilendireceğine dair bir tweet attı. Yeni sezonun çekimleri bu ay içinde başlayacak ve dizi, 2023'te başlayacak.
1999'da FOX kanalında başlayan Futurama, 4. sezondan sonra dört filmle yayın hayatına devam etmişti. 5. sezon olarak görülen filmlerden sonra Comedy Central, 2008'de diziyi yeniden ekrana taşındı. Dizi 2010-2013 arasında 26'şar bölümden iki sezon daha devam etti. Yayın hayatı boyunca 14 Emmy adaylığı alırken bunların 6'sunu kazandı.

Dizi, 31 Aralık 1999'da pizza teslimatı yaparken kendisini kazayla dondurup 1000 sene sonra uyanan ve yeni bir hayata adım atan Philip Fry'ın ve yeni arkadaş grubunun maceralarını konu alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER