The Rookie dizisinin uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı

The Rookie dizisinin uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı
The Rookie dizisinin uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı.

ABC kanalında dördüncü sezonu devam eden polisiye drama The Rookie'nin başrolünde Nathan Fillon yer alıyor ve dizi, Los Angeles Polis Departmanı'na giren en yaşlı acemi polisin hikayesini konu alıyor. Hikayesi aynı evrende geçecek yeni dizi ise farklı olarak FBI Akademisi'ne giren en yaşlı ajan adayının hikayesini konu alacak. 

Başrolünü Niecy Nash üstlenecek. Şimdiye kadar çocuklarını büyütmek için kendi hayallerini askıya alan ama mücadeleden hiç kaçmayan iki çocuk annesi bekar anne Simone, yeni bir adım atarak FBI Akademesi'ne başvurmaya karar verecek. Hazırlanan uzantının kadrosunda yer alan Nash dahil 4 oyuncu, The Rookie'nin bu sezonki iki bölümüne ortak bir hikaye için konuk olacaklar. ABC kanalından projeye resmi onay geldiği takdirde uzantı dizi gelecek sezonda ekranda olacak. Yeni diziyi de The Rookie'nin yaratıcısı Alexi Hawley hazırlayacak. Yapımını eOne ve ABC Signature üstlenecek.

TV kariyerinde Reno 9-1-1!, The Soul Man, Getting On, Scream Queens, Mrs. America, Never Have I Ever, When They See Us gibi yapımlar olan Niecy Nash, son olarak geçtiğimiz Pazar final yapan Claws'ta rol aldı. Getting On ve When They See Us'taki rolleriyle 3 Emmy adaylığı kazandı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER