The Masked Singer'da maskenin altından Trump'ın avukatı çıkınca jüriler salonu terk etti

The Masked Singer'da maskenin altından Trump'ın avukatı çıkınca jüriler salonu terk etti
The Masked Singer yarışması gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yarışma şimdi de ABD versiyonuyla konuşuluyor.

Deadline'ın haberine göre 7. sezonunun çekimlerine başlayan yarışmada maskelerden birisinin altından Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani çıktı. Bunun üzerine yarışmanın jüri üyelerinden Ken Jeong ve Robin Thicke protesto amaçlı sahneyi terk etti. Diğer iki jüri üyesi Jenny McCarthy ve Nicole Scherzinger ise yerinde kalarak Giuliani ile konuşmayı tercih etti. Jeong ve Thicke bir süre sonra masaya döndü. Deadline, haberinde Giuliani'nin hangi kostümü giydiğine ya da hangi şarkıyı kullandığına yer vermedi. Giuliani'nin yarışmaya imajını düzeltmek için katıldığı tahmin ediliyor.

New York'un eski belediye başkanı olan ve Trump'a en yakın isimlerden biri sayılan Giuliani'nin New York'taki avukatlık lisansı son seçimlere hile karıştığına dair yalan iddiaları yayma suçlamasıyla iptal edilmişti. Giuliani, 6 Ocak 2021'deki meclis baskınının ardından da Trump'a olan desteğini korudu. Ayrıca Türkiye lehine lobicilik yaptığı iddialarına ilişkin hakkında soruşturma başlatıldı

Öte yandan pek çok tartışmaya konu olan yerli uyarlama Maske Kimsin Sen ise 9. bölümüyle erken final yaparak yayın hayatını tamamlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER