Yellowstone dizisi 5. sezon onayını aldı

Yellowstone dizisi 5. sezon onayını aldı
ABD'deki kablolu kanallarından Paramount Network'te ekrana gelen Yellowstone dizisi 5. sezon onayını aldı.

Geçtiğimiz ay 4. sezonunu tamamlayan dizinin yeni sezon çekimleri Mayıs ayında başlayacak. Ayrıca kadrodaki isimlerden Jen Landon ve Kathryn Kelly ana kadro oyuncusu mertebesine yükseldi. Elde ettiği reyting oranıyla geçtiğimiz yaz ABD'deki kablolu kanalların en çok izlenen dizisi olmaya devam eden Yellowstone, nihayet ödül törenlerinin de radarına girmişti ve ABD'deki yapımcılar birliğinin dağıttığı PGA Awards'tan'den ve Sinema Oyuncuları Derneği'nin verdiği SAG Awards'tan adaylık aldı. 

Yellowstone, Amerika'nın en büyük arazilerinden birisine sahip John Dutton isimli bir adamı merkezine koyuyor. John; arazi ıslahı, yerliler veya Amerika'nın ilk ulusal parkı gibi nedenlerden dolayı sürekli rahatsızlık yaşamakta ve arazisini korumaya çalışıyor. İçme suyunun zehirlendiği, cinayetlerin haber olmadığı ve politikacıların satın alındığı bir dünyada Amerika'nın en iyi ve kötü tarafları bir ailenin gözlerinden anlatılıyor.

Dizinin senaryosunu ve yapımcılığını Paramount için uzantı dizi 1883'yi ve Mayor of Kingstown'ı da hazırlayan, Oscar adaylığı bulunan Taylor Sheridan (Hell Or High Water, Sicario) üstleniyor. Başrolde Oscar ödüllü usta aktör Kevin Costner yer alırken kadroda Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Forrie Smith, Denim Richards, Ian Bohen, Finn Little, Ryan Bingham ve Gil Birmingham gibi isimler de bulunuyor. Yellowstone'un bölümleri ülkemizde Bein Connect'te yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER