Üç Kuruş'tan spoiler var: Neriman, Leyla’ya büyük sırrını söylüyor!

Üç Kuruş'tan spoiler var: Neriman, Leyla’ya büyük sırrını söylüyor!
Show TV'nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi Üç Kuruş'un 12. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Neriman’ın Leyla’ya büyük sırrını söylediği sahne izleyenleri şoke ediyor. Yerini sadece Baybars’ın bildiği ve doğurduktan sonra yüzünü hiç görmediği oğlunu aradığını söyleyen Neriman’ın hali izleyenleri derinden etkiliyor.
 
‘ÜÇ KURUŞ'UN 11. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
 
Kartal ve Efe, İrfan’la anlaşmak istemese de Baybars’ı asla bulamayacaklarını bildikleri için onunla çalışmaya mecbur kaldılar. İrfan, Baybars hakkında bildiği şeyleri onun karşısında durmaya cesaret eden tek kişi Çetin’den öğrendiğini söyledi. Kartal ve Efe’nin ilk hedefi ise Azad oldu. Azad, Kartal ve Efe kendisini bulmadan onları kaçırarak zorla karşısına getirdi. Azad’ın çok çekici bir kadın olduğunu gören Kartal ve Efe büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kartal ve Efe’nin amacı, Azad’a kendilerini ispat ederek aralarına sızmaktı. Bunun için plan yapıp harekete geçtiler. Azad’ın sorumluluğunda olan Baybars’ın silahlarını kaçırdılar ve silah deposunu polise ihbar ettiler. Azad, polisten önce silahları alarak kurtardıkları için Kartal ve Efe’ye bir şans vererek onları bir toplantıya davet etti. Finalde Kartal ve Efe, toplantının yapılacağı yere varmadan yeniden kaçırılırken “Kartal ve Efe’yi kaçıran kim?” sorusunun yanıtı büyük merak konusu oldu.
 
Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.
 
‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle 31 Ocak Pazartesi saat 20.00'de Show TV'de!
 
İşte Üç Kuruş'un 12. Bölüm Ön İzleme Sahnesi;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER