40 programına bu hafta Doğu Demirkol konuk olacak!

40 programına bu hafta Doğu Demirkol konuk olacak!
BluTV’nin ilk bölümüyle sosyal medyada büyük ses getiren ve yankısı hala devam eden “hard talk” formatındaki programı ‘40’, bugün ikinci bölümüyle izleyicilerle buluşuyor. Başarılı sunucu ve haberci Cansu Canan Özgen, bu sefer zorlu 40 sorusunu son dönemin çok konuşulan oyuncu ve komedyenlerinden Doğu Demirkol’a yöneltiyor. 
 
BluTV’nin yeni programlarından ‘40’, ilk bölümüyle konuşulmaya devam ederken yeni bölümüyle bugün saat 17:00’de yayına giriyor. Cansu Canan Özgen’in 90 dakika boyunca konuklarına birbirinden zorlu 40 soru yönelttiği programa bu hafta, özellikle son dönemde yer aldığı televizyon programıyla gündemde olan başarılı oyuncu ve komedyen Doğu Demirkol konuk oluyor. 
 
Kapalı gişe stand-up’larından yaptığı açıklamalara, rol aldığı filmlerden jüri üyeliği yaptığı programa kadar attığı her adımla çok konuşulan ve izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatan Demirkol’un Özgen’in sorduğu “Türkiye’nin en iyi stand-up komedyeni kim?”, “Cem Yılmaz Türkiye’de komedi için ne ifade ediyor?”, "Yuhalandıktan sonra devam etme gücünü nasıl buldun?", “Cem Yılmaz komedisi bitti mi?” gibi sorulara verdiği cevaplar uzun süre konuşulacak.
 
Formatı BBO Yapım’a ait olan, yapımcılığını ise Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği ‘40’, yeni bölümüyle bugün BluTV’de izleyicilerle buluşurken, şimdiden bir sonraki konuğuyla büyük merak uyandırmaya başladı. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER