Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ismi açıklandı ve ilk teaser geldi

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ismi açıklandı ve ilk teaser geldi
Amazon Prime Video'nun büyük merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinin ismi açıklandı ve ilk teaser video geldi. Tanıtım videosu film serisinde Galadriel karakterini canlandıran Cate Blanchett'in sesine de yer veriyor.

"The Lord of the Rings: The Rings of Power" adı verilen sezon 2 Eylül 2022'de başlayacak. II. Çağda'da geçecek hikaye yüzüklerin ortaya çıkışı, Sauron'un yükselişi, Númenor'un öyküsü ile Elfler ve İnsanlar arasındaki son ittifak gibi konulara odaklanacak.

Dizinin geniş kadrosunda Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani yer alıyor.

J.D. Payne ve Patrick McKay'in hazırladığı Yüzüklerin Efendisi dizisi şimdiden 2. sezon onayını aldı ve ilk sezon 465 milyon dolara mal oldu.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER