Enis Arıkan, Benden Ne Olur? filminde kendisi olarak izleyici karşısına çıkacak!

Enis Arıkan, Benden Ne Olur? filminde kendisi olarak izleyici karşısına çıkacak!
Yapımını Med Yapım, CJ ENM, Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmeliğini Murat Şenöy’ün yaptığı, Aslı T. Kızmaz’ın aylarca en çok satanlarda yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı ‘Benden Ne Olur?’, cuma günü sinemalarda seyirciyle buluşacak.
 
Film. 21’nci yüzyılın modern kadının en eğlenceli temsilcisi Sertab Bal’ın (Hazal Kaya) birbirinden komik ve tanıdık maceralarını sinema salonlarına getirecek. ‘Benden Ne Olur?’da Sertab’ın iç sesini Enis Arıkan canlandırıyor. 
 
Alışılmışın dışında ve son derece eğlenceli bir rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Enis Arıkan, rolüyle ilgili “Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan’ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz filmde göreceğiniz Enis için. Sertab karakterinin iç sesiyim ve çok komik sahnelerimiz var. Çok güzel bir setti seyircinin de çok seviceğini düşünüyorum” dedi.


 
Filmde tüm sahnelerini Hazal Kaya ile çeken Arıkan “Hazal ile yıllardır çok yakın arkadaşız. 15 yıl sonra tekrar karşılıklı oynamak çok heyecan vericiydi. Çok güvenli alandı yakın arkadaşımla tekrar oynamak” şeklinde konuştu. 
 
‘Benden Ne Olur?’, muhteşem oyuncu kadrosu, eğlenceli anlatımı, modern şehir yaşamına dair renkli sahneleri ile sezonun favori filmlerinden olacak. ‘Benden Ne Olur?’un başroldeki Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan’ın yanı sıra, zengin oyuncu kadrosunda Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci de yer alıyor.

‘Benden Ne Olur?’ 14 Ocak’ta sinemalarda.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER