Grey's Anatomy, 19. sezon için de onay aldı

Grey's Anatomy, 19. sezon için de onay aldı
Grey's Anatomy ekranda kalmaya devam edecek.

18. sezonuyla ekranda olan medikal dramanın 19. sezonu için onay aldığı açıkladı. Başrol oyuncusu Ellen Pompeo ise anlaşmasını bir sezon daha uzattı. Ayrıca yardımcı-yönetici yapımcı (co-executive producer) pozisyonuyla da dizide olan oyuncunun gelecek sezonda yönetici yapımcı olarak yer alacağı açıklandı.

Dizinin diğer iki orijinal oyuncusu Chandra Wilson ve James Pickens Jr. 17. sezon bittiğinde anlaşmalarını yenilediklerinde birden fazla sezon için anlaşmışlardı. Dolayısıyla onların da gelecek sezonda rol alacakları şimdiden belli. Dizinin showrunnerı Krista Vernoff'un ABC Signature ile olan içerik anlaşması ise devam ediyor.

Deadline'ın haberine göre geçtiğimiz aydan beri devam eden görüşmeler fazla uzamadan tamamlandı. ABC'nin en çok izlenen dizisi olmaya devam eden Grey's Anatomy ve uzantısı Station 19, Noel arasından 24 Şubat'ta dönecek. ABC, Grey's Anatomy'yle birlikte sezonun ilk yeni sezon onay haberini vermiş oldu. Kanal, daha önce Home Economics, The Wonder Years ve The Goldbergs dizilerinin devam eden sezonlarını 22 bölüme çıkartma kararı almıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER