Halo'nun dizi uyarlamasından ilk tanıtım geldi

Halo'nun dizi uyarlamasından ilk tanıtım geldi
XBox'ın popüler oyunu Halo'nun dizi versiyonundan ilk tanıtım geldi. 2022 içinde başlayacak yeni dizi dijital platform Paramount+'ta ekrana gelecek.

Dizinin kadrosunda Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Kate Kennedy, Olive Gray, Yerin Ha, Charlie Murphy ve Danny Sapani gibi isimler bulunuyor. İlk sezonu 10 bölüm sürecek Halo'da Kyle Killen (Lone Star, Awake) baş yapımcı, senarist ve showrunner olarak görev alıyor.

Halo, 26. yüzyılda insanlık ve Covenant olarak bilinen uzay ırkı arasındaki anlaşmazlığı konu alıyor. Schreiber, oyunun ana karakteri Master Chief'i canlandıracak. McElhone, Spartalı askerlerin yaratıcısı Dr. Catherine Halsey ve en gelişmiş yapay zeka Cortana olmak üzere iki karaktere hayat verecek. Woodbine, insan medeniyeti üzerine uzman Soren-066'i; Azmi ise Deniz İstihbarat'ın başkanı Margaret Parangosky'yi oynayacak.

Kalu, yeni karakterlerden süper asker Vannak-134'a; Culzac benzer şekilde Riz-028'e ve Kennedy ise Kai-125'ye hayat verecek. Kadrodaki bir diğer diğer isim Yerin Ha, Kwan Ha adında bir karakteri canlandıracak. Karakter, Master Chef ile ikisi için de talihsiz bir zamanda tanışacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER