Esra Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu’ndaki kostümlerini Tanju Babacan ile birlikte hazırlıyor!

Esra Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu’ndaki kostümlerini Tanju Babacan ile birlikte hazırlıyor!
“Canlandırdığım Zahide karakterinin tüm kostümlerini Tanju Babacan’la birlikte çalışıp hazırlıyoruz. Her tipte kadın bedenini çok iyi bilen bir modacı, olduğu için onun tasarımları içinde inanılmaz rahat ve keyifli oynuyorum.”
 
Yapımını NGM Medya yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme aldığı Star’ın iddialı dizisi Kaderimin Oyunu’nun başrol oyuncularından Esra Dermancıoğlu yeni rolünün kostümlerini Tanju Babacan ile birlikte hazırlıyor.
 
Toprak zengini evli ve çocuk sahibi fakat zamanda başına buyruk bir kadını oynayan sevilen oyuncu Zahide Demirhan’ın kıyafetleri için ünlü modacıya birlikte çalışmayı teklif etmiş. 

“Tanju Babacan ile Fashion Week için yaptığı kısa metrajlı filmde tanıştık. Aşık olduk birbirimize, onu tam bilemiyorum ama ben ona aşık oldum. Her tipte kadın yapısını bilen ve ona göre harika tasarımlar yapan bir isim, bu projede de beni kırmadı . Zahide’nin tüm kostümlerini karaktere göre tasarlayıp hazırlıyor ve birlikte çok eğleniyoruz. Ama en önemlisi tüm kostümlerin içinde hem oyuncu hem de kadın olarak çok rahatım. Kostümlerin içinde rahatça hareket edebilmek benim çok önemli bir konfor.''
 
İzleyici ile buluşmak için gün sayan Dermancıoğlu, Kaderimin Oyunu için çok heyecanlı olduğunu bu heyecanın ekrana da yansıyacağını belirtiyor.
 
Kaderimin Oyunu, 3 Aralık Cuma akşamı Star’da başlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER