Pen15 dizisi 2. sezonuyla final yapacak

Pen15 dizisi 2. sezonuyla final yapacak
Pen15 dizisinin final tarihi belli oldu.

İlk sezonuyla En İyi Komedi Dizisi kategorisinde Emmy adaylığı kazanan dizinin 2. sezonuyla final yapacağı açıklandı. Dizinin ikinci sezonunun 7 bölümlük ikinci (ve son) kısmı toplu olarak 3 Aralık'ta dijital platformlardan Hulu'da yayınlanacak.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre final kararı dizinin yaratıcıları ve başrolleri Maya Erskine ve Anna Konkle'den geldi. Kendilerinin 13 yaşındaki versiyonlarıyla ekranda olan Erskine ve Konkle, yaklaşık 10 yıldır üzerinde çalıştıkları projeye ara verme kararı aldı. Diziye devam etmek isteğinde olan Hulu'nun ise bu kararın ardından karakterlerin gençlik maceralarını anlatmak için dilediklerinde dönmeleri için yine de açık kapı bıraktığı öğrenildi. Ayrıca henüz içerik anlaşmaları bulunmasa da iki isimle yeni projelerde buluşmak istedikleri belirtildi.

Pandemi sonrası çekimleri etkilenen dizilerden birisi olan Pen15, 18 Eylül 2020'de ikinci sezonun ilk yarısıyla ekrana geldikten sonra 27 Ağustos 2021'de animasyon bir bölümle izleyicinin karşısına çıktı. 2021 içerisinde birer çocuk sahibi olan Erskine ve Konkle, dizinin başarısının ardından oyunculuk yapmak üzere farklı projelerle de anlaştılar. Maya Erskine yakında Star Wars dizilerinden Obi-Wan Kenobi'yle, Anna Konkle ise Together Together filmiyle ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER