BÖRÜ2039 dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!

BÖRÜ2039 dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı!
BluTV’nin, yaklaşık 1 yıl önce açıklanan ve büyük merakla beklenen yeni dizisi ‘BÖRÜ2039’un ilk teaser’ı yayınlandı. Seri yaratıcısı Alper Çağlar olan ve Türkiye’de dizi tarihi açısından en prestijli aksiyon dizisi olan BÖRÜ’nün öyküsünde yeni sayfalar açarak çok yakında sadece BluTV’de seyircilerle buluşacak. 

BluTV’nin duyurulduğu ilk andan itibaren heyecan yaratan yeni projesi ‘BÖRÜ2039’ için geri sayım başladı. Alper Çağlar’ın yaratıcısı olduğu bilim kurgu ve aksiyon türündeki diziden ilk teaser paylaşıldı. Yaklaşık 1 sene süren çalışmalar sonucunda fütüristik bir İstanbul’un ve dünyanın anlatıldığı dizi, aksiyonun maksimum düzeyde olduğu, görkemli çatışma sahneleri ve prodüksiyon tasarımıyla uzun süre konuşulacak. 
 
Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi hem eski seri başrollerini hem de sürpriz yepyeni karakterleri buluşturan projede pek çok önemli teknolojinin kullanılarak yaratıldığı dünya herkesi büyüleyecek. 
 
Çekimleri devam eden projenin yaratıcısı Alper Çağlar, ‘BÖRÜ2039’u şu sözlerle özetliyor: "Seyircimizin BÖRÜ'ye olan aşkı bizim için en önemli şey. Onların bizden beklediği kalite uğruna çok çalışıyoruz. 2018'de yükselttiğimiz çıtayı, daha da yukarı taşıyarak yine biz aşalım dedik."
 
ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV için hazırladığı Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenleri olarak yer aldığı ‘BÖRÜ2039’, çok yakında izleyenlere nefes kesen bir öykü sunmak ve Türk dizi tarihinde bilim kurgu türünde pek çok “ilk”lere imza atmak üzere platformdaki yerini alacak. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER