The Crown'da Prens William'ı canlandıracak oyuncu belli oldu

The Crown'da Prens William'ı canlandıracak oyuncu belli oldu
The Crown'da Prens William'ı canlandıracak oyuncu belli oldu.

Prens Charles olarak yer alan Josh O'Connor'dan yeni sezon öncesi karakteri devralan Dominic West'in 13 yaşındaki oğlu Senan West, gelecek sezonda rol alacak. Oyuncu, 5. sezonun sonlarına doğru görünecek ve annesini kaybettiğinde 15 yaşında olan Prens William'a hayat verecek.

15 Kasım'da dördüncü sezonuyla ekrana gelen The Crown, yeni sezon öncesi bir kez daha kadrosunu yeniledi. Hazırlıkları devam eden 5. sezonda Imelda Staunton ve Lesley Manville, Kraliçe Elizabeth'i ve Prenses Margaret'ı canlandıracaklar. Jonathan Pryce, Kraliçe Elizabeth'in eşi Prens Philip'e hayat verecek. Elizabeth Debicki ise dördüncü sezonda Diana Spencer olarak yer alan Emma Corrin'den karakteri devraldı. 

Thatcher'ın istifa etmesinin ardından Muhafazakar Parti'nin başına geçen ve Başbakan olan John Major'ı Jonny Lee Miller canlandıracak. Prenses Diana'nın sevgilisi olarak bilinen ve aynı kazada vefat eden Dodi Al Fayed'e ise Khalid Abdalla (The Kite Runner) hayat verecek. 4. sezonunu 1990 yılıyla tamamlayan The Crown'ın gelecek sezonu kaldığı yerden devam edecek ve Prens Charles ile Leydi Diana'nın sorunlu evliliğini işlemeye de devam edecek.

5. sezonun 2022 bitmeden ekrana gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER