Inter Medya, Elkızı ve Elbet Bir Gün dizilerinin dağıtımını üstlendi

Inter Medya, Elkızı ve Elbet Bir Gün dizilerinin dağıtımını üstlendi
Türkiye'nin önde gelen dağıtım ve yapım şirketlerinden Inter Medya, bu sezonun iki yeni dizisini kütüphanesine eklediğini duyurdu. Şirket, Elkızı (Destiny) ve Elbet Bir Gün'ün (Sooner or Later) uluslararası dağıtımını üstlendi.

Most Productions'ın yapımını, Gül Oğuz'un yönetmenliğini üstlendiği Elbet Bir Gün dizisi 7 Kasım'da ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizinin başrollerini Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk üstlendi. NTC Medya imzalı, yönetmen koltuğuna Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisi ise 23 Ekim'de ekrana gelmeye başladı ve başrollerini Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz paylaşıyor.

Inter Medya, FOX Türkiye kanalında yayınlanan iki diziyi de 16-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek MIPCancun'a götürüyor. Uluslararası prömiyerini yapmaya hazırlanan Elkızı ve Elbet Bir Gün, 17 Kasım'da Cancun Theatre'da gösterilecek. 

Inter Medya'nın kurucu Can Okan, konuyla ilgili "Bu sezonun iki başarılı dizisini bünyemize kattığımızı duyurmaktan memnunuz. Elbet Bir Gün ve Elkızı'nın hem yerel hem de uluslararası pazarda harika bir potansiyeli var. Yeni dizilerimizi iş ortaklarımızla paylaşmak için heyecanlıyız," sözlerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER