Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Elbet Bir Gün dizisinin yayın tarihi açıklandı!
Proje tasarımı ve yönetmenliğini Gül Oğuz’un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in yazdığı, bölüm hikayesi ve tretmanını ise Funda Alp ile Didem Kaplan’ın birlikte kaleme aldığı Most Production imzalı FOX’un yeni dizisi “Elbet Bir Gün”ün yayın tarihi açıklandı.

Başrollerini; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, ve Burak Yamantürk’ ün paylaştığı; Muhammet Uzuner, Helin Kandemir, Ömer Genç, Kenan Acar, Yağmur Özbasmacı, Zeynep Kaçar, Ulvi Kahyaoğlu, Osman Karakoç, Talha Karcı ve Değer Soysal Alp gibi deneyimli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi sır ve gizem dolu hikayesi ile ekranlara gelecek.

“Elbet Bir Gün” 7 Kasım Pazar saat 20.00’de FOX’ta!

Hikayesi:

Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in(Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır.  Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları Program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER