Marvel'ın yeni dizisi Hawkeye'den yeni bir tanıtım geldi

Marvel'ın yeni dizisi Hawkeye'den yeni bir tanıtım geldi
Marvel'ın Disney+'ta ekrana gelmesi için hazırlanan dizilerinden Hawkeye'den bir tanıtım daha geldi.

2011'den beri Marvel evrenindeki pek çok filmde Hawkeye'yi canlandıran Jeremy Renner'ın kadrosunda yer aldığı dizide Renner'a Kate Bishop karakteriyle Hailee Steinfeld eşlik ediyor. 2005'te Marvel evrenine çizgi romanlarda dahil olan Kate Bishop, Hawkeye unvanını devralan karakterlerden birisi olarak da biliniyor. Karakter aynı zamanda Young Avengers grubunun üyelerinden. 

24 Kasım'da ekrana gelecek dizinin yeni tanıtımı geçtiğimiz ay yayınlanan tanıtımın aksine Linda Cardellini'nin canlandırdığı Laura Barton karakteriyle de  izleyiciyi bir araya getiriyor. Laura Barton daha önce Avengers: Age of Ultron ve Avengers: Endgame filmlerinde de görünmüştü. 

Senaryosunu Jonathan Igla'nın kaleme aldığı Hawkeye'nin kadrosunda Vera Farmiga (Eleanor Bishop), Florence Pugh (Yelena Belova), Tony Dalton (Swordsman), Alaqua Cox (Echo), Zahn McClarnon (Willie Lincoln) ve Fra Fee de yer alıyor. Hawkeye; WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki'nin ardından Disney+'ın 4. Marvel dizisi olarak ekranda olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER