Aras Bulut İynemli, yeni Atatürk projesinin başrolünde!

Aras Bulut İynemli, yeni Atatürk projesinin başrolünde!
Haziran ayında final yapan Çukur dizisine veda eden Aras Bulut İynemli'nin yeni projesi belli oldu. Gazeteci/yazar Ayşe Arman'ın haberine göre İynemli, yeni projesinde Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak.

Haberi Instagram paylaşımıyla duyuran Arman, 29 Ekim 2023'te ekrana gelmesi planlanan Lanistar Medya imzalı yeni projeyle ilgili "Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’te, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bir projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli! 

Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum," sözlerine yer verdi.

Film olarak olarak tasarlanan projenin dizi olarak hayata geçeceği ve uluslararası portalların masada olduğu öğrenildi. Ancak henüz imza duymadık. Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER