Alex Rider, ikinci sezonuyla 3 Aralık'ta ekrana dönüyor

Alex Rider, ikinci sezonuyla 3 Aralık'ta ekrana dönüyor
Alex Rider dizisinin ikinci sezonunun yayın tarihleri belli olmaya başladı.

Anthony Horowitz'in kaleme aldığı roman serisinden uyarlanan dizi, ilk sezonunda serinin ikinci romanı Point Blanc'le izleyici karşısına çıkmıştı ve sezonda Haluk Bilginer de rol almıştı. ABD'de IMDb TV'nin yayınlayacağı dizi 3 Aralık'ta ekrana dönecek. Türkiye'de D-Smart GO'nun yayınladığı Alex Rider'ın gelecek sezonu serinin dördüncü romanı Eagle Strike'ın hikayesini anlatacak.

Yeni arkadaşı Sabina'nın gazeteci babası Ed Pleasance, Yassen Gregorovich'in saldırısına uğradığında Alex, kendisini bir kez daha casusluk dünyasının içine doğru çekilmiş bulacak. Point Blanc'te olanların ardından The Departmant'la arasına mesafe koyan Alex, tehlikeli hacker Ed ve teknoloji milyarderi Damian Cray arasında bir bağ keşfettiğinde yakın arkadaşı Tom ve vasisi Jack'in de yardımıyla aradığı cevaplara daha da yaklaşacak. Üstelik bu cevaplar onu Cray'in yeni ürünü fenomen video oyunu Feathered Serpent'e de götürecek.

Sony'nin yapımını, Otto Farrant'ın başrolünü üstlendiği Alex Rider'ın kadrosunda Stephen Dillane, Vicky McClure, Brenock O’Connor, Ronkẹ Adékoluẹjo, Marli Siu, Toby Stephens, Rakie Ayola ve Charithra Chandran da rol alıyor. Senaryoyu Guy Burt kaleme alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER