Netflix'in İtalya yapımı yeni dizisi Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi 27 Ekim'de başlıyor

Netflix'in İtalya yapımı yeni dizisi Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi 27 Ekim'de başlıyor
Netflix'in İtalya yapımı yeni dizisi Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi 27 Ekim'de başlıyor.

Otuzlu yaşların ortasında ve kesinlikle kendi isteği dışında bekâr olan Alice, küçük bir televizyon kanalında çalışmaktadır. Sıklıkla şirketteki en yetenekli çalışan olsa da önündeki kariyer olanakları oldukça kısıtlıdır. Üstüne üstlük eski sevgilisi Carlo evlenmek ve baba olmak üzeredir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi şirketin yeni kreatif direktörü olan çekici ve gizemli Davide kanalın tüm çalışanlarını sıkı bir sınavdan geçirmektedir. Alice'in hayatı, kanalın en önemli yapımı olan pembe dizide rol alan Tio ile tanışmasının ardından değişmeye başlar. Kendini astrolojik guru olarak tanımlayan Tio, kısa süre sonra Alice'in kişisel "kırık kalpler için astroloji rehberi" olur.

İtalyan yazar Silvia Zucca'nun aynı isimli romanından uyarlanan dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Bindu de Stoppani. Michela Andreozzi ise eş yönetmen. Yapımı Italian International Film - Lucisano Group tarafından gerçekleştirilen dizinin başrolünü Claudia Gusmano üstlendi. Lorenzo Adorni astrolog Tio'yu, Michele Rosiello ise Alice'in çalıştığı kanalın çekici kreatif direktörü Davide'yi canlandıracak.

Dizinin senaristleri Bindu de Stoppani ve Fabrizio Cestaro. Tüm çekimleri Piemonte Film TV Fund'ın katkıları ve Film Commission Torino Piemonte'nin desteğiyle Torino'da gerçekleştirildi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER