Damian Lewis, Billions dizisine veda etti

Damian Lewis, Billions dizisine veda etti
Billions dizisinde Bobby Axelrod karakterini canlandıran başrol oyuncusu Damian Lewis, 5. sezon finalinin ardından diziden ayrıldı.

--- Haberin devamı Billions dizisinin 5. sezon finalinden spoiler içerir ---

12 bölümlük sezonuna salgın nedeniyle çekimleri tamamlayamadığı için 7. bölümde ara veren Billions, ara verdiği yayınına 5 Eylül'de yeniden başlamıştı. Dün gece ekrana gelen sezon finalinde ise Axe karakteri izleyiciye veda etti. Chuck ve Mike'ın kurduğu tuzak nedeniyle zor duruma düşen Bobby Axelrod, hapse girmemek için çareyi İsviçre'ye yerleşmede buldu ve yakınlarına gizlice veda ettikten sonra son dakika sürpriziyle kendisini tutuklamaya gelen Chuck'ı atlattı.

23 Ocak'ta 6. sezonuna başlayacak dizinin yeni sezon fragmanında Axe karakterinin yer almaması ve Chuck'ın Mike Prince ile savaşacağının sinyallerinin verilmesi nedeniyle Lewis'in dönüp dönmeyeceği merak ediliyordu. Nisan ayında eşi Helen McCrory'yi kanser nedeniyle kaybeden Damian Lewis, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla ayrılığı doğruladı.

Açıklamasında "Bazı işler bir işten fazlasıdır," diyen oyuncu, Billions ailesini özleyeceğini belirtti ve çalıştığı ekibe teşekkür etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER