Yalancı dizisinde kimin yalan söylediği ortaya çıkıyor!

Yalancı dizisinde kimin yalan söylediği ortaya çıkıyor!
Show TV'nin Süreç Film imzalı dizisi Yalancı'nın bu Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde kimin yalan söylediği ortaya çıkıyor. Dijitale özel yayınlanan tanıtımda Mehmet Emir, adının temize çıktığını söyleyerek kafaları karıştırırken Deniz cephesinde yaşanacak gelişmeler de heyecanla bekleniyor. Deniz ve Mehmet Emir arasındaki gerçeği ispat etme savaşı giderek zorlaşmaya başlarken izleyicinin merakla beklediği "Yalancı kim?" sorusu artık yanıt buluyor.  
 
YALANCI'NIN ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
 
Mehmet Emir sadece Deniz’in küpesini bulmamış bu savaşta bir adım öne geçmiştir. Deniz’in şansı pek de yaver gitmemektedir. Geçmişte kaldığını düşündüğü gizemli adam ortaya çıkmış, karşısına dikilmiştir. Bu adam dengeleri değiştirecek, kendi gerçeğine sımsıkı tutunmuş tarafları bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Doruk ise babasını, itibarını geri kazanması için adım atmaya zorlamaktadır. Aslında bu savaş herkesin kendi savaşıdır. Kazanan da, kaybeden de sürekli değişmektedir. Fakat yalancı için zaman dolmaktadır.
 
Show TV’de yayınlanan, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.
 
"Yalancı" yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER