On My Block dizisine uzantı geliyor: Freeridge

On My Block dizisine uzantı geliyor: Freeridge
Netflix dizilerinden On My Block'a uzantı geliyor.

Komedi-drama türündeki gençlik dizisi 4. ve final sezonuyla 4 Ekim'de yeniden ekranda olacak. Öte yandan aynı yapım ekibi hikayenin geçtiği mahalleyi merkez alan "Freeridge" adlı yeni bir dizi hazırlayacak. Lauren Iungerich'in başını çektiği yapım ekibinde Eddie Gonzalez, Jeremy Haft ve Jamie Uyeshiro da yer alıyor.

Freeridge, bir grup yeni genç karakterin yaşadığı yeni maceralar üzerinden kasabanın farklı bir yüzünü izleyiciye gösterecek ve kuşağın yaşadığı sorunlara odaklanacak. Dizi, farklı bir kadro eşliğinde hazırlanacak.

On My Block'un beş başrol oyuncusu Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Diego Tinoco ve Jessica Marie Garcia, üçüncü sezon öncesi yeni bir sözleşme yaparak 200,000 dolarlık bölüm başı ücretlerini 650,000 dolara çıkartmışlardı. Dördüncü sezonla birlikte bu miktar 850,000'e çıkarken olası bir beşinci sezonda bölüm başı ücretin 1.05 milyon doları bulması bekleniyordu. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Netflix, uzantı diziye yeni bir kadro eşliğinde onay vermekle ciddi miktarda kâr sağlamış oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER