Teen Wolf'un filmi için hazırlıklara başlandı

Teen Wolf'un filmi için hazırlıklara başlandı
Teen Wolf geri dönüyor!

2011-2017 arası altı sezon boyunca ekrana gelen dizinin filmi için hazırlıklara başlandığı açıklandı. Dizinin yaratıcısı Jeff Davis'in kaleme alacağı film, ABD merkezli dijital platform Paramount+'ta yayınlanacak. Devam özelliğindeki filmde Scott, şimdiye kadar yüzleştikleri en ölümcül düşmanla savaşmak için yeni müttefikler bulacak ve arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelecek. Variety'nin haberine göre filmde rol almaları için eski kadroyla görüşmelere başlandı.
Yapım şirketi MTV Entertainment Studios'la içerik anlaşması bulunan Jeff Davis'in Teen Wolf filmi dışında hazırladığı iki proje daha duyuruldu:

** Wolf Pack: Edo Van Belkom'un kaleme aldığı kitap serisinden uyarlanacak. Genç bir kız ve erkeğin hayatı Kaliforniya'da çıkan büyük bir yangının ardından tamamen değişir. Yangın, korkutucu bir yaratığı serbest bırakırken kaosa sürüklenen iki gencin 16 yıl önce benzer bir yangın sonrası yolları kesişen iki diğer gençle bağ kurmasını da sağlar. Dolunay yükselirken dört genç onları birbirine bağlayan sırrı ortaya çıkarmak için bir araya gelir - bir kurt adamın kanı ve ısırığı.

** Æone Flux: Aynı isimli animeden esinlenilerek hazırlanacak dizi, oyuncularla çekilecek. Kıyamet sonrası bir dünyada devletler yıkılmış, şehir devletleri hüküm sürmeye başlamıştır. Çocuklar asker olmuştur ve her vatandaş artık silah taşımaktadır. Genç bir kadın ise kendi hükümetine karşı ayaklanır ve Æone Flux adıyla bilinen bir kahraman haline gelir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER