Zeynep Tokuş Yılmaztürk ile Mutluluk Laboratuvarı, puhutv’de!

Zeynep Tokuş Yılmaztürk ile Mutluluk Laboratuvarı, puhutv’de!
puhutv orijinal serisi ‘Mutluluk Laboratuvarı’ ile Kapadokya’nın büyülü atmosferinde mutluluk yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? ‘Mutluluk Laboratuvarı’, 22 Eylül Çarşamba’dan itibaren puhutv’de…
 
Yüzyılın trendi ‘iyi yaşam’ kavramını merkezine alan, çağdaş insanın mutluluk arayışına açılan bir pencere. Mutluluk Laboratuvarı, kendini keşfetme, doğayla bütünleşme ve bilgiyi, mutluluğu paylaşma üzerine umut verici bir hikaye.  Bu özel yolculuğun rehberi ise ödüllü oyunculuk kariyerinin yanı sıra yoga ve acro yoga eğitmenliği yapan Zeynep Tokuş Yılmaztürk.
 
MUTLULUĞUN BAŞLANGIÇ NOKTASI NERESİ?
 
“Mutluluk hem içimizde hem dışımızda. Başlangıç noktası neresi acaba?” Mutluluk Laboratuvarı, bu soruyla açılıyor. Beş bölümlük serüvende Zeynep Tokuş Yılmaztürk kendini tanıma yolculuğunu, mutlu bir yaşam sürme arayışında karşısına çıkan rehberleri, yöntemleri, aldığı kararları izleyici ve konuklarıyla paylaşıyor. “Mutluluk bir amaç mı, mutlu olmak kolay mı?” sorularına yanıtlar arıyor.  
 
MUTLULUK ARAYIŞINDA; İYİYE, GÜZELE VE DEĞİŞİME AÇIK
 
Zeynep Tokuş Yılmaztürk’ün Kapadokya’nın eşsiz doğasıyla birlikte başrolü paylaştığı program, mutluluk arayışında ve yolculuğunda iyiye, güzele, değişime açık isimlerin hikayelerine yer veriyor. Yoga eğitmeni Muhammed Yunus Kürk, yoga ve ayurveda uzmanı Senem Kalender, Reiki Master ve yoga eğitmeni Meltem Gökhan, aile ve bireysel danışman Hande Çiçek Aksoy ve Humanart kurucusu Derya İzgür, bu yolculuğun ilham veren kahramanları.
 
‘Mutluluk Laboratuvarı’, 22 Eylül Çarşamba gününden itibaren puhutv’de…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER