Into the Night ve Bir Denizaltı Hikayesi birleşti (mi?)

Into the Night ve Bir Denizaltı Hikayesi birleşti (mi?)
Into the Night ve Bir Denizaltı Hikayesi dizileri birleşti (mi?)

-- Haberin devamı Into the Night dizisinin 2. sezonuyla ilgili spoiler içermektedir --

6 bölümlük 2. sezonuyla geçtiğimiz Çarşamba günü Netflix'te yayınlanan Into the Night dizisinin yeni sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ'u da ağırlayacağının haberi birkaç hafta önce resmen duyurulmuştu. Sezon finali bölümünün son anlarında ortaya çıkan Tatlıtuğ, Mehmet Kurtuluş'un da bulunduğu bir sahnede yer aldı ve bir denizaltında araştırma yapan Türk birisi olduğunu belirtti. Aynı bölüm içerisinde "S245" adlı bir deniz altı da göründü.

Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Güven Murat Akpınar, Alper Saldıran gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı "Bir Denizaltı Hikayesi" kod adlı Netflix dizisi de benzer şekilde dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesinin ardından yaşananları konu alıyor. Senaryosu Into the Night'ı hazırlayan Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak tarafından yazılırken bölümleri Tolga Karaçelik ve Umut Aral yönetti.

Netflix Türkiye de bugün yaptığı paylaşımda "O denizaltı... Bu denizaltı mı? #YakamozS245" ifadelerine yer vererek Into the Night ile Bir Denizaltı Hikayesi dizilerinin aynı evrende geçtiğinin sinyallerini bir kez daha vermiş oldu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER