Ay yıldızlıların voleybol ve futbol karşılaşmaları canlı yayınla TRT 1’de ekrana gelecek!

Ay yıldızlıların voleybol ve futbol karşılaşmaları canlı yayınla TRT 1’de ekrana gelecek!
2021 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda çeyrek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Takımı ile 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde G grubunda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı’nın maçları canlı yayınla TRT 1’de ekranlara gelecek.
 
Milli maç heyecanı yine TRT 1’de yaşanacak. Türkiye, ay-yıldızlıların voleybol ve futbol karşılaşmalarını TRT’de izleyecek.
 
Türkiye- Polonya Avrupa Voleybol Şampiyonası çeyrek final maçı yarın akşam TRT 1’de
CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda D grubundaki 5 rakibini de üst üste mağlup eden A Milli Kadın Voleybol Takımı, 8'li finallerde de Çekya karşısında 3-1'lik bir skorla çeyrek finale yükseldi. Çeyrek finalde performans sergileyecek Filenin Sultanları Polonya ile karşı karşıya gelecek. Türkiye – Polonya Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası çeyrek final maçı yarın akşam saat 20.30’da canlı yayınla TRT 1’de ekranlara gelecek.
 
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Türkiye – Karadağ karşılaşması 1 Eylül’de TRT 1’de
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G grubunda Hollanda, Norveç, Karadağ, Letonya ve Cebelitarık ile mücadele edecek olan A Milli Futbol Takımı, çarşamba günü Karadağ ile karşı karşıya gelecek. Türkiye – Karadağ maçı 1 Eylül Çarşamba günü saat 21.45’te canlı yayınla TRT 1’de futbolseverlerle buluşacak.
 
31 Ağustos Salı – 20.30 – TRT 1
Türkiye – Polonya / Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası Çeyrek Final
 
1 Eylül Çarşamba – 21.45 – TRT 1
Türkiye – Karadağ / 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa ElemeleriBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER