Netflix, Manifest'i iptalden döndürdü

Netflix, Manifest'i iptalden döndürdü
Manifest kurtuldu.

Dizinin yayıncısı NBC, 15 Haziran'da Manifest'i iptal ettiğini ve 4. sezon onayı vermeyeceğini duyurmuştu. Final sezonu için onay alması beklenen diziyi kurtaran ise Netflix oldu. Manifest, 20 bölüm sürecek final sezonu için platformdan onay aldı. Onay haberi dizide yer alan Flight 828'e ithafen 28 Ağustos'ta ve ABD'deki Pasifik saatine göre 08:28'de duyuruldu.

Jeff Rake'in yaratıcısı olduğu, Warner Bros. TV'nin yapımını üstlendiği Manifest'in başrollerinden Josh Dallas ve Melissa Roxburgh gelecek sezon anlaşmalarını şimdiden yeniledi. J.R. Ramirez ve Parveen Kaur başta olmak üzere dizinin diğer önemli oyuncularının da Netflix sezonu için dönmesi bekleniyor.

Manifest'in uluslararası dağıtımını da anlaşmayla birlikte alan Netflix'in ilk 3 sezonu yakın gelecekte dünya genelinde eklemesi bekleniyor. ABD başta olmak üzere Netflix'in yayınladığı ülkelerde oldukça yüksek bir izlenme oranına ulaşan Manifest'in iptalinin ardından sevenleri #SaveManifest etiketiyle bir kampanya başlatmıştı. Yüksek katılıma ulaşan destek kampanyalarından birisi olan #SaveManifest de böylece karşılığını buldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER