Türkiye’de ilk kez bir dizi setine Panik Odası kuruldu!

Türkiye’de ilk kez bir dizi setine Panik Odası kuruldu!
Ünlü senarist ve yönetmen Tayfun Güneyer, Fandom dizisinin setine panik odası kurdurdu. Böylelikle Fandom, Türkiye’de bir ilke imza atarak panik odasına sahip ilk ve tek dizi oldu. 
 
Dijital içerik platformu beIN CONNECT; çekimlerine başlanan, özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla merak uyandıran yepyeni beIN ORIGINALS dizisi Fandom’u çok yakında izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerini Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ ve Eren Vurdem’in paylaştığı, yapımcılığını OM CONTENT’in genç ve tecrübeli kurucuları Uğur Atukman Taban ve Itır Özoflu’nun üstlendiği, usta yönetmen Tayfun Güneyer’in yazıp yönettiği “Fandom”, televizyon dizilerinin fanatik hayranlarının sosyal medyada “fandom” adı altında örgütlenip, dizileri yazan senaristlere karşı verdikleri savaşı anlatırken, aynı anda TV ve dizi sektörünü kara mizah türünde eleştirel bir yaklaşımla ele alıyor. 
 
FANDOM; Tayfun Güneyer’in dijital platformlar için yarattığı ilk mini dizi projesi olmanın yanı sıra OM Content’in de ilk işi olma özelliği ile merak uyandırıyor. 
 
Dizinin senarist ve yönetmeni Tayfun Güneyer’in dizi setine kurdurduğu panik odası dizinin yayınlanmasını iple çeken dizi severlerde büyük ilgi uyandırdı.
 
Bakalım panik odasının sete gelmesiyle dizi setinde neler olacak?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER