Josh Duhamel, Renée Zellweger'li The Thing About Pam dizisinin kadrosunda

Josh Duhamel, Renée Zellweger'li The Thing About Pam dizisinin kadrosunda
Josh Duhamel, Renée Zellweger'in başrolünde yer aldığı The Thing About Pam dizisinin kadrosuna katıldı.

ABD'nin ulusal kanallarından NBC'de ekrana gelecek mini dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. İlk kez Şubat 2021'de duyurulan projenin hikayesi gerçek hayattan alınma ve aynı isimli 2019 yapımı podcastten esinlenilerek hazırlanıyor. Dizide Betsy Faria cinayetini anlatılacak. Blumhouse Television, NBC News Studios ve Zellweger'in şirketi Big Picture Co. yapımı üstlenecek. Senaryoyu Jessika Borsiczky (House of Lies, Sex/Life) kaleme aldı ve showrunner olarak görev alacak.

Betsy Faria'nın 2011'de gerçekleşen cinayetinin ardından kocası Russ Faria suçlanır ve hapse atılır. Suçsuz olduğunu iddia eden Russ'la ilgili mahkumiyet kararı bozulurken işlenen cinayet, Pam Hupp'ı da içine dahil eden bir dizi şeytani olaya sebep olur. Zellweger, dizide bahsi geçen Pam'i canlandıracak.

Kadroya katılan Duhamel, Russ Faria'yı mahkemede temsil eden savunma avukatı Joel Schwartz'ı canlandıracak. Film ağırlıklı bir kariyeri olan Josh Duhamel son dönemde Netflix yapımı Jupiter’s Legacy dizisinde rol aldı. Oyuncunun TV kariyerinde Las Vegas ve Unsolved gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER